CONTEMPORARY – nowy dział damski w TK Maxx na Marszałkowskiej

ContemporaryW marcu w sklepie TK Maxx na Marszałkowskiej startuje nowy dział damski – Contemporary! Znajdziesz w nim ubrania i nakrycia wierzchnie wielkich projektantów, którzy cenią sobie współczesny minimalizm. Dział Contemporary to najwyższa jakość prostych i klasycznych stylizacji w cenach do 60% taniej* tylko w TK Maxx w D.T. WARS&SAWA.


Poznaj najnowsze wiosenne kolekcje wielkich projektantów zainspirowanych współczesnym minimalizmem w wyjątkowym dziale damskim TK Maxx – Contemporary. Sprawdź światową modę w prostym i klasycznym wydaniu w cenach zawsze do 60% taniej. W nowym dziale możesz upolować najwyżej jakości: bluzki, marynarki, spódnice, spodnie, sukienki oraz kurtki sygnowane nazwiskami międzynarodowych, wielkich projektantów.

Dział Contemporary – dział damski z wyraźnym charakterem, zlokalizowany na pierwszym piętrze sklepu TK Maxx. To ubrania w stylu współczesnego minimalizmu od światowych, wielkich projektantów zawsze do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na Świecie.