BOA – ulubiony zabieg terapeutyczno-kosmetyczny Katarzyny Żak

Cryoshaping BOA to zabieg terapeutyczno-kosmetyczny polegający między innymi na presoterapii. Urządzenie posiada algorytm masażu pneumatycznego wypychającego i drenażu limfatycznego. Efektem zabiegu jest pobudzenie krążenia limfy, stymulacja przepływu krwi, oczyszczenie organizmu z toksyn, lepsze odżywienie i dotlenienie tkanek, przyspieszenie procesów metabolicznych, rozbicie tkanki tłuszczowej, ujędrnienie skóry i jej regeneracja, a także poprawienie ogólnej odporności organizmu.

Cryoshaping BOA składa się z trzech etapów. W pierwszej fazie aplikujemy na odpowiednie partie ciała strumień zimna – czas krioterapii wynosi kilka minut dla każdej grupy mięśniowej. Następnie aplikujemy preparat z gamy Beauty Ozone na bazie oliwy ozonowanej, po czym szczelnie owijamy ciało folią, ubieramy jednorazowe spodnie fizelinowe i zakładamy spodnie uciskowe – tzw. kombinezon Boa. Taki masaż trwa około 45 minut. Zabiegowi może poddać się każdy, oprócz osób cierpiących na choroby nowotworowe i mających poważne problemy z krążeniem – mówi Karolina Basiewicz, kosmetolog Princess Academy – gabinetu, który jako pierwszy w Polsce stosuje u swoich pacjentek tę innowacyjną procedurę, wykorzystując aparat Boa Max 2. Najlepsze efekty terapeutyczno-kosmetyczne przy użyciu innowacyjnej metody Cryoshaping BOA uzyskuje się po min. 8 zabiegach (procedura jednego miesiąca to 2 zabiegi w tygodniu przez 4 tygodnie).

Cryoshaping BOA to mój ulubiony zabieg w Princess Academy – mówi Katarzyna Żak, ambasadorka Princess Academy. Zaintrygowała mnie jego nazwa, ale zdecydowałam się na niego głównie ze względu na jego dobroczynny wpływ na zdrowie. Jako aktorka przez większość dnia wykonuję pracę na stojąco, w związku z czym borykam się z zastojami limfatycznymi. Poddałam się BOA z wielką przyjemnością już kilka razy i mam zamiar kontynuować terapię. Co prawda zakładając kombinezon wyglądam, jakbym wybierała się na narty, ale podczas zabiegu czuję miłe odprężenie. Nie raz zdarzyło mi się już uciąć drzemkę w trakcie. Najważniejsze jednak, że już po pierwszych zabiegach widzę wyraźny efekt!

PRINCESS ACADEMY
ul. Piękna 24/26A lok. 27, Warszawa


foto – PRINCESS ACADEMY